RPM - en to el translation catalogue (14 entries)

en: RPM version %s
el: Έκδοση RPM %s

en: Copyright (C) 1998-2002 - Red Hat, Inc.
el: Πνευματικά δικαιώματα (C) 1998-2002 - Red Hat, Inc.

en: This program may be freely redistributed under the terms of the GNU GPL
el: Το πρόγραμμα αυτό μπορεί να αναδιανεμηθεί ελεύθερα υπό τους όρους της GNU GPL

en: creating a pipe for --pipe failed: %m
el: δημιουργία μίας σωλήνωσης για --αποτυχία σωλήνωσης: %m

en: exec failed
el: αποτυχία εκτέλεσης

en: argument is not an RPM package
el: το όρισμα αυτό δεν είναι ένα RPM πακέτο

en: error reading header from package
el: σφάλμα κατά την ανάγνωση της κεφαλίδας από το πακέτο

en: cannot re-open payload: %s
el: δεν γίνεται το επανάνοιγμα του ωφέλιμου φόρτου: %s

en: Common options for all rpm modes and executables:
el: Κοινές επιλογές για όλα τα εκτελέσιμα και τις λειτουργίες rpm:

en: Verify options (with -V or --verify):
el: Επιλογές επαλήθευσης (με -V ή --verify):

en: Install/Upgrade/Erase options:
el: Επιλογές Εγκατάστασης/Αναβάθμισης/Διαγραφής:

en: Header size too big
el: Το μέγεθος της κεφαλίδας είναι πολύ μεγάλο

en: Unknown file type
el: Άγνωστος τύπος αρχείου

en: Internal error
el: Εσωτερικό σφάλμα
