RPM - en to uk translation catalogue (735 entries)

en: RPM version %s
uk: Версія RPM %s

en: Copyright (C) 1998-2002 - Red Hat, Inc.
uk: © Red Hat, Inc., 1998–2002

en: This program may be freely redistributed under the terms of the GNU GPL
uk: Цю програму можна вільно поширювати за умови дотримання GNU GPL

en: creating a pipe for --pipe failed: %m
uk: спроба створення каналу для параметра --pipe зазнала невдачі: %m

en: exec failed
uk: помилка виконання exec

en: argument is not an RPM package
uk: аргумент не є пакунком RPM

en: error reading header from package
uk: помилка під час спроби читання заголовка з пакунка

en: cannot re-open payload: %s
uk: не вдалося повторно відкрити вміст: %s

en: buildroot already specified, ignoring %s
uk: buildroot вже вказано, ігноруємо %s

en: build through %prep (unpack sources and apply patches) from <specfile>
uk: виконати команди аж до %prep (розпакувати коди і накласти латки) з <файла специфікації>

en: <specfile>
uk: <файл специфікації>

en: build through %build (%prep, then compile) from <specfile>
uk: виконати аж до команди %build (%prep, потім збирання) з <файла специфікації>

en: build through %install (%prep, %build, then install) from <specfile>
uk: виконати аж до команди %install (%prep, %build, потім встановити) з <файла специфікації>

en: verify %files section from <specfile>
uk: перевірити розділ %files з <файла специфікації>

en: build source and binary packages from <specfile>
uk: зібрати пакунки з кодами та бінарними файлами за <файлом специфікації>

en: build binary package only from <specfile>
uk: зібрати за <файлом специфікації> лише пакунок з бінарними файлами

en: build source package only from <specfile>
uk: зібрати за <файлом специфікації> лише пакунок з кодами

en: build through %prep (unpack sources and apply patches) from <source package>
uk: виконати команди аж до %prep (розпакувати коди і накласти латки) з <пакунка з початковим кодом>

en: <source package>
uk: <пакунок з кодами>

en: build through %build (%prep, then compile) from <source package>
uk: виконати аж до команди %build (%prep, потім збирання) з <пакунка з початковим кодом>

en: build through %install (%prep, %build, then install) from <source package>
uk: виконати аж до команди %install (%prep, %build, потім встановити) з <пакунка з кодами>

en: verify %files section from <source package>
uk: перевірити розділ %files з <пакунка з початковим кодом>

en: build source and binary packages from <source package>
uk: зібрати за <пакунком з кодами> пакунок з бінарними файлами та пакунок з початковим кодом

en: build binary package only from <source package>
uk: зібрати за <пакунком з кодами> лише пакунок з бінарними файлами

en: build source package only from <source package>
uk: зібрати за <пакунком з початковими кодами> лише пакунок з початковими кодами

en: build through %prep (unpack sources and apply patches) from <tarball>
uk: виконати команди аж до %prep (розпакувати коди і накласти латки) з <архіву tar>

en: <tarball>
uk: <архів tar>

en: build through %build (%prep, then compile) from <tarball>
uk: виконати аж до команди %build (%prep, потім збирання) з <архіву tar>

en: build through %install (%prep, %build, then install) from <tarball>
uk: виконати аж до команди %install (%prep, %build, потім встановити) з <архіву tar>

en: verify %files section from <tarball>
uk: перевірити розділ %files з <архіву tar>

en: build source and binary packages from <tarball>
uk: зібрати пакунки з кодами та бінарними файлами за <архівом tar>

en: build binary package only from <tarball>
uk: зібрати за <архівом tar> лише пакунок з бінарними файлами

en: build source package only from <tarball>
uk: зібрати за <архівом tar> лише пакунок з кодами

en: build binary package from <source package>
uk: зібрати за <пакунком з кодами> пакунок з бінарними файлами

en: override build root
uk: перевизначити кореневий каталог збирання

en: run build in current directory
uk: запустити збирання у поточному каталозі

en: remove build tree when done
uk: вилучити ієрархію каталогу збирання після завершення збирання

en: ignore ExcludeArch: directives from spec file
uk: ігнорування ExcludeArch: настанови з файла специфікації

en: debug file state machine
uk: зневаджування кінцевого автомата файлів

en: do not execute any stages of the build
uk: не виконувати жодного з кроків збирання

en: do not verify build dependencies
uk: не перевіряти залежності збирання

en: generate package header(s) compatible with (legacy) rpm v3 packaging
uk: створити заголовки пакунків, сумісні з (застарілим) пакуванням версій rpm 3

en: do not execute %clean stage of the build
uk: не виконувати етапу %clean збирання

en: do not execute %prep stage of the build
uk: не виконувати етапу %prep збирання

en: do not execute %check stage of the build
uk: не виконувати етапу %check збирання

en: do not accept i18N msgstr's from specfile
uk: не приймати рядки перекладів з файла специфікації

en: remove sources when done
uk: вилучити коди після збирання

en: remove specfile when done
uk: вилучити файл специфікації після збирання

en: skip straight to specified stage (only for c,i)
uk: перейти одразу до вказаного кроку (лише для c,i)

en: override target platform
uk: перевизначити платформу призначення

en: Build options with [ <specfile> | <tarball> | <source package> ]:
uk: Параметри збирання з [ <файл spec> | <архів tar> | <пакунок з кодами> ]:

en: Common options for all rpm modes and executables:
uk: Загальні параметри для всіх режимів та виконуваних файлів rpm:

en: Failed build dependencies:
uk: Не вдалося зібрати залежності:

en: Unable to open spec file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл spec %s: %s

en: Failed to open tar pipe: %m
uk: Не вдалося відкрити канал tar: %m

en: Found more than one spec file in %s
uk: У %s виявлено декілька файлів специфікації

en: Failed to read spec file from %s
uk: Не вдалося прочитати файл spec з %s

en: Failed to rename %s to %s: %m
uk: Не вдалося перейменувати %s на %s: %m

en: failed to stat %s: %m
uk: не вдалося отримати дані за допомогою stat з %s: %m

en: File %s is not a regular file.
uk: Файл %s не є звичайним файлом.

en: File %s does not appear to be a specfile.
uk: Здається, файл %s не є файлом spec.

en: Building target platforms: %s
uk: Збирання для таких платформ: %s

en: Building for target %s
uk: Збирання для %s

en: arguments to --root (-r) must begin with a /
uk: аргументи параметра --root (-r) мають починатися символом /

en: initialize database
uk: ініціалізувати базу даних

en: rebuild database inverted lists from installed package headers
uk: перебудувати зворотні списки бази даних на основі заголовків встановлених пакунків

en: verify database files
uk: перевірити файли бази даних

en: export database to stdout header list
uk: експортувати базу даних до списку заголовків stdout

en: import database from stdin header list
uk: імпортувати базу даних зі списку заголовків stdin

en: Database options:
uk: Параметри бази даних:

en: only one major mode may be specified
uk: можна визначати лише один основний режим

en: verify package signature(s)
uk: перевірити підписи пакунка

en: import an armored public key
uk: імпортувати захищених відкритий ключ

en: don't import, but tell if it would work or not
uk: не імпортувати, але повідомити, працюватиме чи ні

en: list keys from RPM keyring
uk: показати список ключів зі сховища ключів RPM

en: Keyring options:
uk: Параметри сховища ключів:

en: no arguments given
uk: не вказано жодних параметрів

en: Query/Verify package selection options:
uk: Опитування/Перевірка параметрів вибору пакунка:

en: Query options (with -q or --query):
uk: Опитати параметри (за допомогою -q або --query):

en: Verify options (with -V or --verify):
uk: Перевірити параметри (за допомогою -V або --verify):

en: Install/Upgrade/Erase options:
uk: Параметри встановлення/оновлення/вилучення:

en: one type of query/verify may be performed at a time
uk: за один раз можна виконувати лише один тип запиту або перевірки

en: unexpected query flags
uk: неочікувані прапорці запитів

en: unexpected query format
uk: неочікуваний формат запитів

en: unexpected query source
uk: неочікуване джерело запиту

en: only installation and upgrading may be forced
uk: примусово можна виконувати лише встановлення і оновлення

en: files may only be relocated during package installation
uk: змінювати розташування файлів можна лише під час встановлення пакунка

en: cannot use --prefix with --relocate or --excludepath
uk: не можна використовувати --prefix разом з --relocate або --excludepath

en: --relocate and --excludepath may only be used when installing new packages
uk: --relocate і --excludepath можна використовувати лише під час встановлення нових пакунків

en: --prefix may only be used when installing new packages
uk: --prefix можна використовувати, лише під час встановлення нових пакунків

en: arguments to --prefix must begin with a /
uk: аргументи параметра --prefix мають починатися символом /

en: --hash (-h) may only be specified during package installation and erasure
uk: --hash (-h) можна вказувати лише під час встановлення або вилучення пакунків

en: --percent may only be specified during package installation and erasure
uk: --percent можна вказувати лише під час встановлення або вилучення пакунків

en: --replacepkgs may only be specified during package installation
uk: --replacepkgs можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --excludedocs may only be specified during package installation
uk: --excludedocs можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --includedocs may only be specified during package installation
uk: --includedocs можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: only one of --excludedocs and --includedocs may be specified
uk: можна вказувати лише один з параметрів, --excludedocs або --includedocs

en: --ignorearch may only be specified during package installation
uk: --ignorearch можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --ignoreos may only be specified during package installation
uk: --ignoreos можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --ignoresize may only be specified during package installation
uk: --ignoresize можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --allmatches may only be specified during package erasure
uk: --allmatches можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --allfiles may only be specified during package installation
uk: --allfiles можна вказувати лише під час встановлення пакунків

en: --justdb may only be specified during package installation and erasure
uk: --justdb можна вказувати лише під час встановлення або вилучення пакунків

en: script disabling options may only be specified during package installation and erasure
uk: параметри вимикання скриптів можна вказувати лише під час встановлення або вилучення пакунків

en: trigger disabling options may only be specified during package installation and erasure
uk: параметри вимикання перемикачів можна вказувати лише під час встановлення або вилучення пакунків

en: --nodeps may only be specified during package installation, erasure, and verification
uk: --nodeps можна вказувати лише під час встановлення, вилучення або перевірки пакунків

en: --test may only be specified during package installation and erasure
uk: --test можна вказувати лише під час встановлення або вилучення пакунків

en: no packages given for erase
uk: не вказано пакунків для вилучення

en: no packages given for install
uk: не вказано пакунків для встановлення

en: no arguments given for query
uk: не вказано аргументів запиту

en: no arguments given for verify
uk: не вказано аргументів перевірки

en: sign package(s)
uk: підписати пакунки

en: sign package(s) (identical to --addsign)
uk: підписати пакунки (тотожне до --addsign)

en: delete package signatures
uk: вилучити підписи пакунка

en: Signature options:
uk: Параметри підписування:

en: You must set "%%_gpg_name" in your macro file
uk: Вам слід встановити значення "%%_gpg_name" у вашому файлі макросу

en: parse spec file(s) to stdout
uk: вивести оброблені дані файлів spec до stdout

en: query spec file(s)
uk: опитати файли spec

en: operate on binary rpms generated by spec (default)
uk: обробити бінарні rpm, створені на основі spec (типово)

en: operate on source rpm generated by spec
uk: обробити srpm, створені на основі spec

en: use the following query format
uk: використовувати вказаний нижче формат запиту

en: Spec options:
uk: Параметри spec:

en: no arguments given for parse
uk: не вказано аргументів обробки

en: Unable to open temp file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл тимчасових даних: %s

en: Unable to open stream: %s
uk: Не вдалося відкрити потік даних: %s

en: Executing(%s): %s
uk: Виконання(%s): %s

en: Exec of %s failed (%s): %s
uk: Не вдалося виконати %s (%s): %s

en: Error executing scriptlet %s (%s)
uk: Помилка під час спроби виконання допоміжного скрипту %s (%s)

en: Bad exit status from %s (%s)
uk: Отримано стан виходу з помилкою від %s (%s)

en: 
    
    RPM build errors:
uk: 
    
    Помилки збирання RPM:

en: syntax error while parsing ==
uk: синтаксична помилка під час обробки ==

en: syntax error while parsing &&
uk: синтаксична помилка під час обробки &&

en: syntax error while parsing ||
uk: синтаксична помилка під час обробки ||

en: parse error in expression
uk: помилка обробки у виразі

en: unmatched (
uk: незакрита дужка (

en: - only on numbers
uk: - лише для чисел

en: ! only on numbers
uk: ! лише для чисел

en: types must match
uk: типи мають збігатися

en: * / not suported for strings
uk: * / не підтримується для рядків

en: - not suported for strings
uk: - не підтримується для рядків

en: && and || not suported for strings
uk: && і || не підтримуються для рядків

en: syntax error in expression
uk: синтаксична помилка у виразі

en: Missing '(' in %s %s
uk: Не вистачає «(» у %s %s

en: Missing ')' in %s(%s
uk: Не вистачає «)» у %s(%s

en: Invalid %s token: %s
uk: Некоректний елемент %s: %s

en: Non-white space follows %s(): %s
uk: За %s() вказано непробільне значення: %s

en: Bad syntax: %s(%s)
uk: Помилковий синтаксис: %s(%s)

en: Bad mode spec: %s(%s)
uk: Помилкові права доступу: %s(%s)

en: Bad dirmode spec: %s(%s)
uk: Помилкові права доступу до каталогу: %s(%s)

en: Unusual locale length: "%s" in %%lang(%s)
uk: Незвичайна довжина locale: «%s» у %%lang(%s)

en: Duplicate locale %s in %%lang(%s)
uk: Дублювання locale %s у %%lang(%s)

en: Invalid capability: %s
uk: Некоректний мандат: %s

en: File capability support not built in
uk: Підтримку мандатів на файли не було зібрано

en: File must begin with "/": %s
uk: Назва файла має починатися з «/»: %s

en: Unknown file digest algorithm %u, falling back to MD5
uk: Невідомий алгоритм обчислення контрольної суми файла %u, буде використано MD5

en: File listed twice: %s
uk: Файл вказано двічі: %s

en: reading symlink %s failed: %s
uk: під час спроби читання символічного посилання %s сталася помилка: %s

en: Symlink points to BuildRoot: %s -> %s
uk: Символічне посилання вказує на BuildRoot: %s -> %s

en: Path is outside buildroot: %s
uk: Шлях поза межами кореневої теки збирання: %s

en: Directory not found: %s
uk: Не знайдено каталогу: %s

en: File not found: %s
uk: Файл не знайдено: %s

en: Not a directory: %s
uk: Не є каталогом: %s

en: %s: can't load unknown tag (%d).
uk: %s: не вдалося завантажити невідомий теґ (%d).

en: %s: public key read failed.
uk: %s: невдала спроба читання відкритого ключа.

en: %s: not an armored public key.
uk: %s: не є захищеним відкритим ключем.

en: %s: failed to encode
uk: %s: не вдалося закодувати

en: failed to create directory
uk: не вдалося створити каталог

en: File needs leading "/": %s
uk: Назва файла має починатися з «/»: %s

en: %%dev glob not permitted: %s
uk: Не можна використовувати glob %%dev: %s

en: Could not open %%files file %s: %m
uk: Не вдалося відкрити файл %%files %s: %m

en: line: %s
uk: рядок: %s

en: Empty %%files file %s
uk: Порожній файл %%files %s

en: Error reading %%files file %s: %m
uk: Помилка під час спроби читання файла %%files %s: %m

en: illegal _docdir_fmt %s: %s
uk: некоректний формат каталогу документації %s: %s

en: File not found by glob: %s
uk: У glob файла не виявлено: %s

en: Can't mix special %s with other forms: %s
uk: Не можна змішувати спеціальний %s з іншими формами: %s

en: More than one file on a line: %s
uk: Декілька файлів у одному рядку: %s

en: Bad file: %s: %s
uk: Помилковий файл: %s: %s

en: Checking for unpackaged file(s): %s
uk: Пошук незапакованих файлів: %s

en: Installed (but unpackaged) file(s) found:
    %s
uk: Виявлено встановлені (але не запаковані) файли:
    %s

en: Processing files: %s
uk: Обробка файлів: %s

en: Binaries arch (%d) not matching the package arch (%d).
uk: Архітектура виконуваних файлів (%d) не збігається з архітектурою пакунка (%d).

en: Arch dependent binaries in noarch package
uk: Виявлено залежні від архітектури бінарні файли у пакунку noarch

en: create archive failed on file %s: %s
uk: спроба створення архіву зазнала невдачі на файлі %s: %s

en: create archive failed: %s
uk: спроба створення архіву зазнала невдачі: %s

en: Could not open %s file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s: %s

en: %s: line: %s
uk: %s: рядок: %s

en: Could not canonicalize hostname: %s
uk: Не вдалося привести до канонічної форми назву вузла: %s

en: Unknown payload compression: %s
uk: Невідомий спосіб стиснення вмісту: %s

en: Could not seek in file %s: %s
uk: Не вдалося виконати позиціювання у файлі %s: %s

en: Could not open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: Unable to write package: %s
uk: Не вдалося записати пакунок: %s

en: Wrote: %s
uk: Записано: %s

en: Executing "%s":
uk: Виконання «%s»:

en: Execution of "%s" failed.
uk: Спроба виконання «%s» зазнала невдачі.

en: Package check "%s" failed.
uk: Спроба перевірки пакунка «%s» зазнала невдачі.

en: Could not generate output filename for package %s: %s
uk: Не вдалося створити назву файла виведених даних для пакунка %s: %s

en: cannot create %s: %s
uk: не вдалося створити %s: %s

en: line %d: second %s
uk: рядок %d: друге %s

en: bogus date in %%changelog: %s
uk: зайва дата у %%changelog: %s

en: %%changelog entries must start with *
uk: записи %%changelog мають починатися на *

en: incomplete %%changelog entry
uk: неповний запис %%changelog

en: bad date in %%changelog: %s
uk: помилкова дата у %%changelog: %s

en: %%changelog not in descending chronological order
uk: %%changelog вказано не у порядку спадання дат

en: missing name in %%changelog
uk: у %%changelog не вказано імені

en: no description in %%changelog
uk: у %%changelog не вказано опису

en: line %d: second %%changelog
uk: рядок %d: другий запис %%changelog

en: line %d: Error parsing %%description: %s
uk: рядок %d: помилка під час обробки %%description: %s

en: line %d: Bad option %s: %s
uk: рядок %d: помилковий параметр %s: %s

en: line %d: Too many names: %s
uk: рядок %d: забагато назв: %s

en: line %d: Error parsing %%files: %s
uk: рядок %d: помилка під час обробки %%files: %s

en: line %d: Error parsing %%policies: %s
uk: рядок %d: помилка під час обробки %%policies: %s

en: Error parsing tag field: %s
uk: Помилка під час спроби обробки поля теґу: %s

en: line %d: Bad number: %s
uk: рядок %d: помилкова кількість: %s

en: line %d: Bad no%s number: %u
uk: рядок %d: помилкова кількість no%s: %u

en: line %d: Bad %s number: %s
uk: рядок %d: помилкова кількість %s: %s

en: %s %d defined multiple times
uk: %s %d визначено декілька разів

en: Downloading %s to %s
uk: Звантаження %s до %s

en: Couldn't download %s
uk: Не вдалося звантажити %s

en: Architecture is excluded: %s
uk: Виключено архітектуру: %s

en: Architecture is not included: %s
uk: Не включено архітектуру: %s

en: OS is excluded: %s
uk: Виключено ОС: %s

en: OS is not included: %s
uk: Не включено ОС: %s

en: %s field must be present in package: %s
uk: У пакунку має бути поле %s: %s

en: Duplicate %s entries in package: %s
uk: Дублювання записів %s у пакунку: %s

en: Unable to open icon %s: %s
uk: Не вдалося відкрити піктограму %s: %s

en: Unable to read icon %s: %s
uk: Не вдалося прочитати піктограму %s: %s

en: Unknown icon type: %s
uk: Невідомий тип піктограми: %s

en: line %d: Tag takes single token only: %s
uk: рядок %d: у тезі має бути лише один елемент: %s

en: line %d: %s in: %s
uk: рядок %d: %s у %s

en: %s in: %s
uk: %s у %s

en: Illegal char '%c' (0x%x)
uk: Некоректний символ «%c» (0x%x)

en: Illegal sequence ".."
uk: Заборонена послідовність «..»

en: line %d: Malformed tag: %s
uk: рядок %d: помилковий теґ: %s

en: line %d: Empty tag: %s
uk: рядок %d: порожній теґ: %s

en: line %d: Prefixes must not end with "/": %s
uk: рядок %d: префікси не повинні завершуватися на «/»: %s

en: line %d: Docdir must begin with '/': %s
uk: рядок %d: запис Docdir має починатися з «/»: %s

en: line %d: Epoch field must be an unsigned number: %s
uk: рядок %d: у полі Epoch має бути вказано ціле невід’ємне число: %s

en: line %d: Bad %s: qualifiers: %s
uk: рядок %d: помилкове значення %s: специфікатори: %s

en: line %d: Bad BuildArchitecture format: %s
uk: рядок %d: помилковий формат BuildArchitecture: %s

en: line %d: Only noarch subpackages are supported: %s
uk: рядок %d: передбачено підтримку лише підпакунків типу noarch: %s

en: Internal error: Bogus tag %d
uk: Внутрішня помилка: зайвий теґ %d

en: line %d: %s is deprecated: %s
uk: рядок %d: %s вважається застарілим: %s

en: Bad package specification: %s
uk: Помилкова специфікація пакунка: %s

en: line %d: Unknown tag: %s
uk: рядок %d: невідомий теґ: %s

en: %%{buildroot} couldn't be empty
uk: %%{buildroot} не може бути порожнім

en: %%{buildroot} can not be "/"
uk: %%{buildroot} не може приймати значення «/»

en: Bad source: %s: %s
uk: Помилкове джерело: %s: %s

en: No patch number %u
uk: Латки з номером %u не існує

en: %%patch without corresponding "Patch:" tag
uk: %%patch без відповідного теґу "Patch:"

en: No source number %u
uk: Джерела з номером %u не існує

en: No "Source:" tag in the spec file
uk: У файлі spec немає теґу "Source:"

en: Error parsing %%setup: %s
uk: Помилка під час обробки %%setup: %s

en: line %d: Bad arg to %%setup: %s
uk: рядок %d: помилковий аргумент %%setup: %s

en: line %d: Bad %%setup option %s: %s
uk: рядок %d: помилковий параметр %%setup %s: %s

en: Invalid patch number %s: %s
uk: Некоректний номер латки %s: %s

en: line %d: second %%prep
uk: рядок %d: друге %%prep

en: Dependency tokens must begin with alpha-numeric, '_' or '/'
uk: записи залежностей мають починатися з букви, числа, «_» або «/»

en: Versioned file name not permitted
uk: не можна використовувати версії у назвах файлів

en: No rich dependencies allowed for this type
uk: Для цього типу розширені залежності заборонено

en: invalid dependency
uk: некоректна залежність

en: Version required
uk: Слід вказати версію

en: Only absolute paths are allowed in file triggers
uk: У файлових перемикачах можна використовувати лише абсолютні шляхи

en: Trigger fired by the same package is already defined in spec file
uk: Перемикач для того самого пакунка вже визначено у файлі специфікації

en: line %d: %s: %s
uk: рядок %d: %s: %s

en: line %d: triggers must have --: %s
uk: рядок %d: у записах перемикачів має бути --: %s

en: line %d: Error parsing %s: %s
uk: рядок %d: помилка під час обробки %s: %s

en: line %d: internal script must end with '>': %s
uk: рядок %d: запис вбудованого скрипту має завершуватися символом «>»: %s

en: line %d: script program must begin with '/': %s
uk: рядок %d: програма скрипту має починатися з  символу «/»: %s

en: line %d: Priorities are allowed only for file triggers : %s
uk: рядок %d: пріоритетність можна встановлювати лише для файлових перемикачів: %s

en: line %d: Second %s
uk: рядок %d: друге %s

en: line %d: unsupported internal script: %s
uk: рядок %d: непідтримуваний вбудований скрипт: %s

en: line %d: interpreter arguments not allowed in triggers: %s
uk: рядок %d: у перемикачах не можна використовувати аргументи інтерпретатора: %s

en: line %d: %s
uk: рядок %d: %s

en: Macro expanded in comment on line %d: %s
uk: Макрос розгорнуто у коментарі у рядку %d: %s

en: Unable to open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: %s:%d: Argument expected for %s
uk: %s:%d: мало бути вказано аргумент для %s

en: line %d: Unclosed %%if
uk: рядок %d: незавершена команда %%if

en: line %d: unclosed macro or bad line continuation
uk: рядок %d: незавершений макрос або помилкове продовження рядка

en: %s:%d: bad %%if condition
uk: %s:%d: помилкова умова %%if

en: %s:%d: Got a %%else with no %%if
uk: %s:%d: вказано %%else без %%if

en: %s:%d: Got a %%endif with no %%if
uk: %s:%d: вказано %%endif без %%if

en: %s:%d: malformed %%include statement
uk: %s:%d: помилкове форматування інструкції %%include

en: encoding %s not supported by system
uk: у системі не передбачено підтримки кодування %s

en: Package %s: invalid %s encoding in %s: %s - %s
uk: Пакунок %s: некоректне кодування %s у %s: %s - %s

en: No compatible architectures found for build
uk: Не знайдено сумісних архітектур для збирання

en: Package has no %%description: %s
uk: У пакунка немає поля %%description: %s

en: Policy module '%s' duplicated with overlapping types
uk: Модуль правил «%s» дубльовано з перекриттям типів

en: Base modules '%s' and '%s' have overlapping types
uk: У базових модулях «%s» і «%s» виявлено перекриття типів

en: Failed to get policies from header
uk: Не вдалося отримати правила з заголовка

en: %%semodule requires a file path
uk: %%semodule потрібна адреса файла

en: Failed to read  policy file: %s
uk: Не вдалося прочитати файл правил: %s

en: Failed to encode policy file: %s
uk: Не вдалося закодувати файл правил: %s

en: Failed to determine a policy name: %s
uk: Не вдалося визначити назву правил: %s

en: '%s' type given with other types in %%semodule %s. Compacting types to '%s'.
uk: Тип «%s» вказано з іншими типами у %%semodule %s. Стискання запису типів до «%s».

en: Error parsing %s: %s
uk: Помилка під час обробки %s: %s

en: Expecting %%semodule tag: %s
uk: Мало бути вказано теґ %%semodule: %s

en: Missing module path in line: %s
uk: Не вказано шлях до модуля у рядку: %s

en: Too many arguments in line: %s
uk: Забагато аргументів у рядку: %s

en: Processing policies: %s
uk: Обробка правил: %s

en: Ignoring invalid regex %s
uk: Ігноруємо некоректний формальний вираз %s

en: Couldn't create pipe for %s: %m
uk: Не вдалося створити канал для %s: %m

en: Couldn't exec %s: %s
uk: Не вдалося виконати %s: %s

en: Couldn't fork %s: %s
uk: Не вдалося розгалуження %s: %s

en: %s failed: %x
uk: Помилка %s: %x

en: failed to write all data to %s: %s
uk: Не вдалося записати всі дані до %s: %s

en: Empty file classifier
uk: Порожній класифікатор файла

en: No file attributes configured
uk: Не вказано атрибутів файла

en: magic_open(0x%x) failed: %s
uk: помилка magic_open(0x%x): %s

en: magic_load failed: %s
uk: помилка magic_load: %s

en: Recognition of file "%s" failed: mode %06o %s
uk: Спроба розпізнавання файла «%s» зазнала невдачі: режим %06o %s

en: Finding  %s: %s
uk: Пошук %s: %s

en: Failed to find %s:
uk: Не вдалося знайти %s:

en: query of specfile %s failed, can't parse
uk: спроба опитування файла специфікації %s зазнала невдачі, не вдалося обробити

en: %s error(%d) from %s: %s
uk: %s помилка (%d), повідомлено %s: %s

en: %s error(%d): %s
uk: %s помилка (%d): %s

en: unrecognized db option: "%s" ignored.
uk: невідомий параметр db: «%s» проігноровано.

en: %s has invalid numeric value, skipped
uk: %s має некоректне числове значення, пропущено

en: %s has too large or too small long value, skipped
uk: %s має занадто велике або занадто мале довге ціле значення, пропущено

en: %s has too large or too small integer value, skipped
uk: %s має занадто велике або занадто мале ціле значення, пропущено

en: cannot get %s lock on %s/%s
uk: не вдалося отримати блокування %s на %s/%s

en: shared
uk: спільний

en: exclusive
uk: ексклюзивний

en: invalid index type %x on %s/%s
uk: некоректний тип покажчика %x у %s/%s

en: error(%d) getting "%s" records from %s index: %s
uk: помилка(%d) отримання записів «%s» з покажчика %s: %s

en: error(%d) storing record "%s" into %s
uk: помилка (%d) під час спроби збереження запису «%s» до %s

en: error(%d) removing record "%s" from %s
uk: помилка (%d) під час спроби вилучення запису «%s» з %s

en: error(%d) adding header #%d record
uk: помилка (%d) під час додавання запису заголовка №%d

en: error(%d) removing header #%d record
uk: помилка (%d) під час вилучення запису заголовка №%d

en: error(%d) allocating new package instance
uk: помилка (%d) розподілу нового екземпляра пакунка

en: %s is a Delta RPM and cannot be directly installed
uk: %s належить до типу Delta RPM, його не можна встановлювати безпосередньо

en: Unsupported payload (%s) in package %s
uk: Непідтримуваний вміст (%s) у пакунку %s

en: package %s was already added, skipping %s
uk: пакунок %s вже було додано, пропускаємо %s

en: package %s was already added, replacing with %s
uk: пакунок %s вже було додано, замінюємо на %s

en: (not a blob)
uk: (не є бінарним об’єктом)

en: (not a number)
uk: (не є числом)

en: (not a string)
uk: (не є рядком)

en: (invalid type)
uk: (некоректний тип)

en: (not base64)
uk: (не є base64)

en: (invalid xml type)
uk: (некоректний тип xml)

en: (not an OpenPGP signature)
uk: (не є підписом OpenPGP)

en: Invalid date %u
uk: Некоректна дата %u

en: normal
uk: звичайний

en: replaced
uk: замінено

en: not installed
uk: не встановлено

en: net shared
uk: мережевий

en: wrong color
uk: помилковий колір

en: missing
uk: немає

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: %s saved as %s
uk: %s збережено як %s

en: %s created as %s
uk: %s створено як %s

en: %s %s: remove failed: %s
uk: %s %s: спроба вилучення зазнала невдачі: %s

en: directory
uk: каталог

en: file
uk: файл

en: hdr load: BAD
uk: завантаження заголовка: ПОМИЛКА

en: region tag: BAD, tag %d type %d offset %d count %d
uk: мітка області: BAD, мітка %d тип %d відступ %d кількість %d

en: region offset: BAD, tag %d type %d offset %d count %d
uk: зміщення ділянки: ПОМИЛКА, теґ %d тип %d зміщення %d к-ть %d

en: region trailer: BAD, tag %d type %d offset %d count %d
uk: залишок ділянки: ПОМИЛКА, теґ %d тип %d зміщення %d к-ть %d

en: hdr size(%d): BAD, read returned %d
uk: розмір заголовка(%d): ПОМИЛКА, read повернуто %d

en: hdr magic: BAD
uk: magic заголовка: ПОМИЛКА

en: hdr tags: BAD, no. of tags(%d) out of range
uk: теґи заголовка: ПОМИЛКА, кількість теґів(%d) перевищує максимальну

en: hdr data: BAD, no. of bytes(%d) out of range
uk: дані заголовка: ПОМИЛКА, кількість байтів(%d) перевищує максимальну

en: hdr blob(%zd): BAD, read returned %d
uk: бінарний елемент заголовка(%zd): ПОМИЛКА, read повернуто %d

en: sigh pad(%zd): BAD, read %zd bytes
uk: pad sigh (%zd): ПОМИЛКА, прочитано %zd байтів

en: blob size(%d): BAD, 8 + 16 * il(%d) + dl(%d)
uk: розмір бінарного об’єкта (%d): ПОМИЛКА, 8 + 16 * il(%d) + dl(%d)

en: invalid field width
uk: некоректна ширина поля

en: empty tag format
uk: порожній формат теґу

en: empty tag name
uk: порожня назва теґу

en: ] expected at end of array
uk: не вистачає ] у кінці запису масиву

en: unexpected ]
uk: неочікувана ]

en: unexpected }
uk: неочікувана }

en: ? expected in expression
uk: не вистачає ? у виразі

en: { expected after ? in expression
uk: у виразі після ? слід вказати {

en: } expected in expression
uk: у виразі не вистачає }

en: : expected following ? subexpression
uk: : після ? не вистачає підвиразу

en: { expected after : in expression
uk: у виразі після : слід вказати {

en: | expected at end of expression
uk: вираз має завершуватися символом |

en: array iterator used with different sized arrays
uk: ітератор масиву використано з двома масивами різної розмірності

en: %s: error: more than one --pipe specified (incompatible popt aliases?)
uk: %s: помилка: вказано декілька параметрів --pipe (несумісні альтернативні назви popt?)

en: predefine MACRO with value EXPR
uk: попередньо визначити для МАКРОСу значення ВИРАЗ

en: 'MACRO EXPR'
uk: 'МАКРОС ВИРАЗ'

en: define MACRO with value EXPR
uk: визначити МАКРОС зі значенням ВИРАЗ

en: undefine MACRO
uk: скасувати визначення MACRO

en: print macro expansion of EXPR
uk: вивести розгорнуте значення макросу ВИРАЗ

en: 'EXPR'
uk: 'ВИРАЗ'

en: read <FILE:...> instead of default file(s)
uk: читати <ФАЙЛ:...> замість типових файлів

en: <FILE:...>
uk: <ФАЙЛ:...>

en: don't enable any plugins
uk: не вмикати жодних додатків

en: don't verify package digest(s)
uk: не перевіряти контрольні суми пакунків

en: don't verify database header(s) when retrieved
uk: не перевіряти заголовки, отримані з бази даних

en: don't verify package signature(s)
uk: не перевіряти підписи пакунків

en: send stdout to CMD
uk: вивести stdout у CMD

en: use ROOT as top level directory
uk: використовувати КОРІНЬ як каталог найвищого рівня

en: ROOT
uk: КОРІНЬ

en: use database in DIRECTORY
uk: використовувати базу даних у КАТАЛОЗІ

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: display known query tags
uk: показати відомі теґи запитів

en: display final rpmrc and macro configuration
uk: показати остаточний rpmrc і налаштування макросів

en: provide less detailed output
uk: обмежити виведення даних

en: provide more detailed output
uk: вивести докладні дані

en: print the version of rpm being used
uk: вивести використану версію rpm

en: debug payload file state machine
uk: зневаджування кінцевого автомата файлів вмісту

en: debug rpmio I/O
uk: зневаджування вводу-виводу rpmio

en: %s: option table misconfigured (%d)
uk: %s: помилкове налаштування таблиці параметрів (%d)

en: exclude paths must begin with a /
uk: записи виключених шляхів мають починатися з /

en: relocations must begin with a /
uk: записи переміщень мають починатися з /

en: relocations must contain a =
uk: записи переміщень повинні містити =

en: relocations must have a / following the =
uk: у записах переміщень має бути /, за яким слід вказати =

en: install all files, even configurations which might otherwise be skipped
uk: встановити всі файли, навіть файли налаштувань, які у іншому разі можна було б пропустити

en: remove all packages which match <package> (normally an error is generated if <package> specified multiple packages)
uk: вилучити всі пакунки, що відповідають ключу <пакунок> (зазвичай, якщо <пакунок> вказує на декілька пакунків, буде повідомлено про помилку)

en: relocate files in non-relocatable package
uk: перемістити файли у непридатному до переміщення пакунку

en: print dependency loops as warning
uk: вивести циклічні залежності у попередженні

en: erase (uninstall) package
uk: вилучити пакунок

en: <package>+
uk: <пакунок>+

en: do not install configuration files
uk: не встановлювати файли налаштувань

en: do not install documentation
uk: не встановлювати документацію

en: skip files with leading component <path>
uk: пропустити файли, назви яких починаються на <шлях>

en: <path>
uk: <шлях>

en: short hand for --replacepkgs --replacefiles
uk: скорочення для --replacepkgs --replacefiles

en: upgrade package(s) if already installed
uk: оновити пакунки, якщо їх вже встановлено

en: <packagefile>+
uk: <файл пакунка>+

en: print hash marks as package installs (good with -v)
uk: виводити символи решіток для позначення поступу встановлення (варто використовувати разом з -v)

en: don't verify package architecture
uk: не перевіряти архітектуру пакунка

en: don't verify package operating system
uk: не перевіряти операційну систему пакунка

en: don't check disk space before installing
uk: не перевіряти наявність місця на диску перед встановленням

en: install documentation
uk: встановити документацію

en: install package(s)
uk: встановити пакунки

en: update the database, but do not modify the filesystem
uk: оновити базу даних, але не вносити змін до файлової системи

en: do not verify package dependencies
uk: не перевіряти залежностей пакунків

en: don't verify digest of files
uk: не перевіряти контрольних сум файлів

en: don't verify digest of files (obsolete)
uk: не перевіряти контрольних сум файлів (застаріле)

en: don't install file security contexts
uk: не встановлювати контекстів безпеки файлів

en: do not reorder package installation to satisfy dependencies
uk: не змінювати порядок пакунків для задоволення залежностей

en: do not execute package scriptlet(s)
uk: не виконувати допоміжних скриптів пакунка

en: do not execute %%pre scriptlet (if any)
uk: не виконувати допоміжного скрипту %%pre (якщо такий вказано)

en: do not execute %%post scriptlet (if any)
uk: не виконувати допоміжного скрипту %%post (якщо такий вказано)

en: do not execute %%preun scriptlet (if any)
uk: не виконувати допоміжного скрипту %%preun (якщо такий вказано)

en: do not execute %%postun scriptlet (if any)
uk: не виконувати допоміжного скрипту %%postun (якщо такий вказано)

en: do not execute %%pretrans scriptlet (if any)
uk: не виконувати допоміжного скрипту %%pretrans (якщо такий вказано)

en: do not execute %%posttrans scriptlet (if any)
uk: не виконувати допоміжного скрипту %%posttrans (якщо такий вказано)

en: do not execute any scriptlet(s) triggered by this package
uk: не виконувати жодних допоміжних скриптів, які стосуються цього пакунка

en: do not execute any %%triggerprein scriptlet(s)
uk: не виконувати жодних допоміжних скриптів %%triggerprein

en: do not execute any %%triggerin scriptlet(s)
uk: не виконувати жодних допоміжних скриптів %%triggerin

en: do not execute any %%triggerun scriptlet(s)
uk: не виконувати жодних допоміжних скриптів %%triggerun

en: do not execute any %%triggerpostun scriptlet(s)
uk: не виконувати жодних допоміжних скриптів %%triggerpostun

en: upgrade to an old version of the package (--force on upgrades does this automatically)
uk: оновити до старішої версії пакунка (--force у командах оновлення виконує таку операцію автоматично)

en: print percentages as package installs
uk: виводити дані щодо поступу встановлення у відсотках

en: relocate the package to <dir>, if relocatable
uk: перемістити пакунок до <каталогу>, якщо пакунок можна переміщувати

en: <dir>
uk: <каталог>

en: relocate files from path <old> to <new>
uk: перемістити файли з каталогу <старий> до каталогу <новий>

en: <old>=<new>
uk: <старий>=<новий>

en: ignore file conflicts between packages
uk: ігнорувати конфлікти файлів між пакунками

en: reinstall if the package is already present
uk: перевстановити, якщо пакунок вже встановлено

en: don't install, but tell if it would work or not
uk: не встановлювати, лише повідомити, чи буде працювати

en: upgrade package(s)
uk: оновити пакунки

en: reinstall package(s)
uk: перевстановити пакунки

en: query/verify all packages
uk: опитати/перевірити всі пакунки

en: rpm checksig mode
uk: режим перевірки підписів

en: query/verify package(s) owning file
uk: опитати/перевірити пакунки, до яких належить файл

en: query/verify package(s) in group
uk: опитати/перевірити пакунки з групи

en: query/verify a package file
uk: опитати/перевірити файл пакунка

en: query/verify package(s) with package identifier
uk: опитати/перевірити пакунки за ідентифікатором пакунка

en: query/verify package(s) with header identifier
uk: опитати/перевірити пакунки за ідентифікатором заголовка

en: rpm query mode
uk: режим опитування rpm

en: query/verify a header instance
uk: опитати/перевірити екземпляр заголовка

en: query/verify package(s) from install transaction
uk: опитати/перевірити пакунки з операції зі встановлення

en: query the package(s) triggered by the package
uk: опитати пакунки, які пов’язано з пакунком

en: rpm verify mode
uk: режим перевірки rpm

en: query/verify the package(s) which require a dependency
uk: опитати/перевірити пакунки, яким потрібні залежні пакунки

en: query/verify the package(s) which provide a dependency
uk: опитати/перевірити пакунки, які надають файли залежностей

en: query/verify the package(s) which recommends a dependency
uk: опитати або перевірити пакунки, які рекомендують залежність

en: query/verify the package(s) which suggests a dependency
uk: опитати або перевірити пакунки, які пропонують залежність

en: query/verify the package(s) which supplements a dependency
uk: опитати/перевірити пакунки, які доповнюють залежність

en: query/verify the package(s) which enhances a dependency
uk: опитати/перевірити пакунки, які покращують роботу залежності

en: do not glob arguments
uk: не збирати аргументи разом

en: do not process non-package files as manifests
uk: не обробляти не запаковані файли як маніфести

en: list all configuration files
uk: показати список всіх файлів налаштувань

en: list all documentation files
uk: показати список всіх файлів документації

en: list all license files
uk: показати список усіх файлів ліцензування

en: dump basic file information
uk: створити дамп основних даних щодо файлів

en: list files in package
uk: показати список файлів у пакунку

en: skip %%ghost files
uk: пропускати файли %%ghost

en: display the states of the listed files
uk: показати стан файлів зі списку

en: don't verify size of files
uk: не перевіряти розмірів файлів

en: don't verify symlink path of files
uk: не перевіряти шляхи символічних посилань на файли

en: don't verify owner of files
uk: не перевіряти власників файлів

en: don't verify group of files
uk: не перевіряти групу власників файлів

en: don't verify modification time of files
uk: не перевіряти час зміни файлів

en: don't verify mode of files
uk: не перевіряти права доступу до файлів

en: don't verify file security contexts
uk: не перевіряти контексти безпеки файла

en: don't verify capabilities of files
uk: не перевіряти можливості файлів

en: don't verify files in package
uk: не перевіряти файли у пакунку

en: don't verify package dependencies
uk: не перевіряти залежності пакунків

en: don't execute verify script(s)
uk: не виконувати скриптів перевірки

en: Missing rpmlib features for %s:
uk: Для %s можливості rpmlib є недостатніми:

en: source package expected, binary found
uk: слід було вказати пакунок з кодами, вказано бінарний пакунок

en: source package contains no .spec file
uk: у пакунку з кодами не міститься файла .spec

en: unpacking of archive failed%s%s: %s
uk: спроба розпакування архіву завершилася невдало%s%s: %s

en:  on file
uk:  на файлі

en: incorrect format: %s
uk: помилковий формат: %s

en: (contains no files)
uk: (не містить файлів)

en: normal
uk: звичайний

en: replaced
uk: замінено

en: not installed
uk: не встановлено

en: net shared
uk: мережевий

en: wrong color
uk: помилк. колір

en: (no state)
uk: (не має стану)

en: (unknown %3d)
uk: (невідомий %3d)

en: package has not file owner/group lists
uk: у пакунку немає списків власника/групи файлів

en: package has neither file owner or id lists
uk: у пакунку немає ні списку власників файлів, ні списку ідентифікаторів

en: group %s does not contain any packages
uk: у групі %s не міститься жодного пакунка

en: no package triggers %s
uk: жоден з пакунків не перемикає %s

en: malformed %s: %s
uk: помилковий формат %s: %s

en: no package matches %s: %s
uk: жодне з пакунків не відповідає ключу %s: %s

en: no package requires %s
uk: жоден з пакунків не потребує %s

en: no package recommends %s
uk: жоден із пакунків не рекомендує %s

en: no package suggests %s
uk: жоден із пакунків не пропонує %s

en: no package supplements %s
uk: жоден із пакунків не доповнює %s

en: no package enhances %s
uk: жоден із пакунків не розширює можливості %s

en: no package provides %s
uk: жоден з пакунків не надає %s

en: file %s: %s
uk: файл %s: %s

en: file %s is not owned by any package
uk: файл %s не належить до жодного з пакунків

en: invalid package number: %s
uk: некоректний номер пакунка: %s

en: record %u could not be read
uk: не вдалося прочитати запис %u

en: package %s is not installed
uk: пакунок %s не встановлено

en: unknown tag: "%s"
uk: невідомий теґ: «%s»

en: %s: key %d import failed.
uk: %s: спроба імпортування ключа %d завершилася невдало.

en: %s: key %d not an armored public key.
uk: %s: ключ %d не є захищеним відкритим ключем.

en: %s: import read failed(%d).
uk: %s: помилка читання під час імпортування(%d).

en: NOT OK
uk: ПОМИЛКА

en: OK
uk: Гаразд

en: %s: open failed: %s
uk: %s: помилка відкриття: %s

en: Unable to open current directory: %m
uk: Не вдалося відкрити поточний каталог: %m

en: %s: chroot directory not set
uk: %s: не встановлено каталогу chroot

en: Unable to change root directory: %m
uk: Не вдалося змінити кореневий каталог: %m

en: Unable to restore root directory: %m
uk: Не вдалося відновити кореневий каталог: %m

en: Generating %d missing index(es), please wait...
uk: Створення %d пропущених покажчиків, будь ласка, зачекайте…

en: cannot open %s index using %s - %s (%d)
uk: не вдалося відкрити покажчик %s за допомогою %s — %s (%d)

en: no dbpath has been set
uk: не було встановлено шляху dbpath

en: miFreeHeader: skipping
uk: miFreeHeader: пропущено

en: error(%d) storing record #%d into %s
uk: помилка (%d) збереження запису №%d до %s

en: %s: regexec failed: %s
uk: %s: помилка regexec: %s

en: %s: regcomp failed: %s
uk: %s: помилка regcomp: %s

en: rpmdbNextIterator: skipping
uk: rpmdbNextIterator: пропущено

en: rpmdb: damaged header #%u retrieved -- skipping.
uk: rpmdb: отримано пошкоджений заголовок №%u — пропущено.

en: %s: cannot read header at 0x%x
uk: %s: не вдалося прочитати заголовок за адресою 0x%x

en: no dbpath has been set
uk: не було встановлено шляху dbpath

en: failed to create directory %s: %s
uk: не вдалося створити каталог %s: %s

en: header #%u in the database is bad -- skipping.
uk: заголовок №%u у базі даних є помилковим — пропущено.

en: cannot add record originally at %u
uk: не вдалося додати запис з початковим розташуванням у %u

en: failed to rebuild database: original database remains in place
uk: не вдалося перебудувати базу даних: початкова база даних залишається на місці

en: failed to replace old database with new database!
uk: не вдалося замінити стару базу даних новою!

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: PreReq:, Provides:, and Obsoletes: dependencies support versions.
uk: PreReq:, Provides: і Obsoletes: підтримка версій залежностей.

en: file name(s) stored as (dirName,baseName,dirIndex) tuple, not as path.
uk: назви файлів збережено як кортеж (dirName,baseName,dirIndex), а не як шлях.

en: package payload can be compressed using bzip2.
uk: вміст пакунка може бути стиснуто за допомогою bzip2.

en: package payload can be compressed using xz.
uk: вміст пакунка може бути стиснуто за допомогою xz.

en: package payload can be compressed using lzma.
uk: вміст пакунка може бути стиснуто за допомогою lzma.

en: package payload file(s) have "./" prefix.
uk: файли вмісту пакунка мають префікс «./».

en: package name-version-release is not implicitly provided.
uk: назва-версія-випуск пакунка не надаються автоматично.

en: header tags are always sorted after being loaded.
uk: теґи заголовка завжди впорядковуються після завантаження.

en: the scriptlet interpreter can use arguments from header.
uk: інтерпретатор допоміжних скриптів може використовувати аргументи з заголовка.

en: a hardlink file set may be installed without being complete.
uk: підтримується часткове встановлення набору жорстких посилань пакунка.

en: package scriptlets may access the rpm database while installing.
uk: допоміжні скрипти пакунка можуть отримувати доступ до бази даних rpm під час встановлення.

en: internal support for lua scripts.
uk: вбудована підтримка скриптів lua.

en: file digest algorithm is per package configurable
uk: алгоритм обчислення контрольних сум може бути вибрано для кожного з пакунків окремо

en: support for POSIX.1e file capabilities
uk: підтримка мандатів файлів POSIX.1e

en: package scriptlets can be expanded at install time.
uk: допоміжні скрипти пакунка може бути розширено під час встановлення.

en: dependency comparison supports versions with tilde.
uk: порівнянням залежностей підтримується запис версій з тильдою.

en: support files larger than 4GB
uk: підтримка файлів, розмір яких перевищує 4 ГБ

en: support for rich dependencies.
uk: підтримка розширених залежностей.

en: Unknown rich dependency op '%.*s'
uk: Невідома дія для розширеної залежності, «%.*s»

en: Name required
uk: Потрібна назва

en: Rich dependency does not start with '('
uk: Розширена залежність не починається з «(»

en: Missing argument to rich dependency op
uk: Пропущено аргумент до дії із розширеною залежністю

en: Empty rich dependency
uk: Порожня розширена залежність

en: Unterminated rich dependency: %s
uk: Незавершений запис розширеної залежності: %s

en: Cannot chain different ops
uk: Не можна створювати ланцюжок із різних дій

en: Junk after rich dependency
uk: Зайві дані після запису розширеної залежності

en: Bad magic
uk: Помилкове значення magic

en: Bad/unreadable  header
uk: Помилковий/Непридатний до читання заголовок

en: Header size too big
uk: Розмір заголовка занадто великий

en: File too large for archive
uk: Файл є занадто великим для архівування

en: Unknown file type
uk: Невідомий тип файла

en: Missing file(s)
uk: Не вистачає файлів

en: Digest mismatch
uk: Невідповідність контрольних сум

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Archive file not in header
uk: Файла архіву не вказано у заголовку

en:  failed -
uk:  помилка -

en: %s: (error 0x%x)
uk: %s: (помилка 0x%x)

en: open of %s failed: %s
uk: помилка відкриття %s: %s

en: Max level of manifest recursion exceeded: %s
uk: Перевищено рівень максимальної рекурсії у маніфесті: %s

en: %s: not an rpm package (or package manifest)
uk: %s: не є пакунком rpm (або маніфестом пакунка)

en: Updating / installing...
uk: Оновлення або встановлення…

en: Cleaning up / removing...
uk: Спорожнення або вилучення…

en: Preparing...
uk: Підготовка...

en: Preparing packages...
uk: Приготування пакунків…

en: Failed dependencies:
uk: Помилкові залежності:

en: %s: not an rpm package (or package manifest): %s
uk: %s: не є пакунком rpm (або маніфестом пакунка): %s

en: %s cannot be installed
uk: %s не можна встановити

en: Retrieving %s
uk: Отримання %s

en: skipping %s - transfer failed
uk: пропускаємо %s — помилка отримання

en: package %s is not relocatable
uk: пакунок %s не придатний до переміщення

en: error reading from file %s
uk: помилка читання з файла %s

en: "%s" specifies multiple packages:
uk: «%s» задає декілька пакунків:

en: cannot open %s: %s
uk: не вдалося відкрити %s: %s

en: Installing %s
uk: Встановлення %s

en: not an rpm package
uk: не є пакунком rpm

en: illegal signature type
uk: некоректний тип підпису

en: unsupported RPM package version
uk: непідтримувана версія пакунка RPM

en: read failed: %s (%d)
uk: помилка читання: %s (%d)

en: not an rpm package
uk: не є пакунком rpm

en: can't create %s lock on %s (%s)
uk: не вдалося створити блокування %s для %s (%s)

en: waiting for %s lock on %s
uk: очікування на блокування %s на %s

en: Failed to dlopen %s %s
uk: Не вдалося виконати dlopen %s %s

en: Failed to resolve symbol %s: %s
uk: Спроба визначення символу %s завершилася невдало: %s

en: Plugin %%__%s_%s not configured
uk: Додаток %%__%s_%s не налаштовано

en: Plugin %s not loaded
uk: Модуль %s не завантажено

en: different
uk: різні

en: package %s is intended for a %s architecture
uk: пакунок %s призначено для архітектури %s

en: package %s is intended for a %s operating system
uk: пакунок %s призначено для операційної системи %s

en: package %s is already installed
uk: пакунок %s вже встановлено

en: path %s in package %s is not relocatable
uk: шлях %s у пакунку %s не можна переміщати

en: file %s conflicts between attempted installs of %s and %s
uk: конфлікт файлів %s під час спроби встановлення пакунків %s і %s

en: file %s from install of %s conflicts with file from package %s
uk: файл %s, який встановлюється у %s, конфліктує з файлом з пакунка %s

en: package %s (which is newer than %s) is already installed
uk: пакунок %s (який є новішим за %s) вже встановлено

en: installing package %s needs %<PRIu64>%cB on the %s filesystem
uk: встановлення пакунка %s потребує %<PRIu64>%cБ у файловій системі %s

en: installing package %s needs %<PRIu64> inodes on the %s filesystem
uk: встановлення пакунка %s потребує %<PRIu64> inod-ів у файловій системі %s

en: %s is needed by %s%s
uk: %s потрібен для %s%s

en: (installed)
uk: (встановлено)

en: %s conflicts with %s%s
uk: %s конфліктує з %s%s

en: %s is obsoleted by %s%s
uk: %s став застарілим через %s%s

en: unknown error %d encountered while manipulating package %s
uk: сталася невідома помилка %d під час обробки пакунка %s

en: missing second ':' at %s:%d
uk: не вказано другий символ «:» у %s:%d

en: missing architecture name at %s:%d
uk: не вказано назву архітектури у %s:%d

en: Incomplete data line at %s:%d
uk: Неповний рядок даних у %s:%d

en: Too many args in data line at %s:%d
uk: Забагато аргументів у рядку даних %s:%d

en: Bad arch/os number: %s (%s:%d)
uk: Помилкове число архітектури/ОС: %s (%s:%d)

en: Incomplete default line at %s:%d
uk: Неповний типовий рядок у %s:%d

en: Too many args in default line at %s:%d
uk: Забагато аргументів у типовому рядку у %s:%d

en: missing ':' (found 0x%02x) at %s:%d
uk: не вистачає «:» (виявлено 0x%02x) у %s:%d

en: missing argument for %s at %s:%d
uk: не вистачає аргументу для %s у %s:%d

en: cannot open %s at %s:%d: %m
uk: Не вдалося відкрити %s у %s:%d: %m

en: missing architecture for %s at %s:%d
uk: не вистачає архітектури для %s у %s:%d

en: bad option '%s' at %s:%d
uk: помилковий параметр «%s» у %s:%d

en: Failed to read auxiliary vector, /proc not mounted?
uk: Не вдалося прочитати допоміжний вектор, /proc не змонтовано?

en: Unknown system: %s
uk: Невідома система: %s

en: Please contact %s
uk: Будь ласка, зв’яжіться з %s

en: Unable to open %s for reading: %m.
uk: Не вдалося відкрити %s для читання: %m.

en: No exec() called after fork() in lua scriptlet
uk: У скрипті Lua не викликано exec() після fork()

en: Unable to restore current directory: %m
uk: Не вдалося відновити поточний каталог: %m

en: <lua> scriptlet support not built in
uk: підтримку допоміжних скриптів мовою <lua> не було передбачено під час збирання

en: Couldn't create temporary file for %s: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для %s: %s

en: Couldn't duplicate file descriptor: %s: %s
uk: Не вдалося здублювати дескриптор файла: %s: %s

en: Fwrite failed: %s
uk: Помилка fwrite: %s

en: %s scriptlet failed, waitpid(%d) rc %d: %s
uk: помилка допоміжного скрипту %s, очікування pid (%d) rc %d: %s

en: %s scriptlet failed, signal %d
uk: помилка допоміжного скрипту %s, сигнал %d

en: %s scriptlet failed, exit status %d
uk: помилка допоміжного скрипту %s, стан виходу %d

en: Unknown format
uk: Невідомий формат

en: install
uk: встановити

en: erase
uk: вилучити

en: cannot open Packages database in %s
uk: не вдалося відкрити базу даних Packages у %s

en: extra '(' in package label: %s
uk: зайвий символ «(» у мітці пакунка: %s

en: missing '(' in package label: %s
uk: не вистачає «(» у мітці пакунка: %s

en: missing ')' in package label: %s
uk: не вистачає «)» у мітці пакунка: %s

en: %s: reading of public key failed.
uk: %s: спроба читання відкритого ключа завершилася невдало.

en: transaction
uk: операція

en: Header
uk: Заголовок

en: Unable to reload signature header.
uk: Не вдалося перезавантажити заголовок підпису.

en: skipped
uk: пропущено

en: failed
uk: невдача

en: no state
uk: немає стану

en: unknown state
uk: невідомий стан

en: missing   %c %s
uk: не вистачає   %c %s

en: Unsatisfied dependencies for %s:
uk: Незадоволені залежності для %s:

en: Unable to reset nice value: %s
uk: Не вдалося скинути значення пріоритетності: %s

en: Unable to reset I/O priority: %s
uk: Не вдалося скинути пріоритетність введення-виведення: %s

en: %3d<%*s(empty)
uk: %3d<%*s(порожньо)

en: Macro %%%s has unterminated opts
uk: Запис параметрів макросу %%%s не завершено

en: Macro %%%s has unterminated body
uk: Запис макросу %%%s не завершено

en: Macro %%%s has empty body
uk: Тіло макросу %%%s є порожнім

en: Macro %%%s needs whitespace before body
uk: У макросі %%%s мало бути використано пробіл перед текстом макросу

en: Macro %%%s failed to expand
uk: Не вдалося розгорнути макрос %%%s

en: Macro %%%s has illegal name (%%undefine)
uk: Макрос %%%s має некоректну назву (%%undefine)

en: Macro %%%s defined but not used within scope
uk: Макрос %%%s визначено, але не використано у області видимості

en: Unknown option %c in %s(%s)
uk: Невідомий параметр %c у %s(%s)

en: Too many levels of recursion in macro expansion. It is likely caused by recursive macro declaration.
uk: Забагато рівнів вкладеності у макросі. Ймовірно, це викликано рекурсивним оголошенням макросу.

en: Unterminated %c: %s
uk: Не закрито %c: %s

en: A %% is followed by an unparseable macro
uk: За %% вказано непридатний до обробки макрос

en: failed to load macro file %s
uk: не вдалося завантажити файл макросу %s

en: ======================== active %d empty %d
uk: =================== активних %d порожніх %d

en: error creating temporary file %s: %m
uk: помилка під час створення тимчасового файла %s: %m

en: File %s: %s
uk: Файл %s: %s

en: File %s is smaller than %u bytes
uk: Розмір файла %s є меншим за %u байтів

en: [none]
uk: [нічого]

en: (no error)
uk: (без помилок)

en: fatal error:
uk: критична помилка:

en: error:
uk: помилка:

en: warning:
uk: попередження:

en: invalid syntax in lua scriptlet: %s
uk: некоректний синтаксис у допоміжному скрипті lua: %s

en: invalid syntax in lua script: %s
uk: некоректний синтаксис у скрипті lua: %s

en: lua script failed: %s
uk: помилка скрипту lua: %s

en: invalid syntax in lua file: %s
uk: некоректний синтаксис у файлі lua: %s

en: lua hook failed: %s
uk: помилка виклику lua: %s

en: memory alloc (%u bytes) returned NULL.
uk: у відповідь на спробу отримання області пам’яті (%u байтів) повернуто NULL.

en: V%d %s/%s %s, key ID %s
uk: V%d %s/%s %s, ід. ключа %s

en: (none)
uk: (нічого)

en: error creating temp directory %s: %m
uk: помилка під час створення тимчасового каталогу %s: %m

en: error creating fifo %s: %m
uk: помилка під час створення fifo %s: %m

en: error delete fifo %s: %m
uk: помилка під час вилучення fifo %s: %m

en: error delete directory %s: %m
uk: помилка під час спроби вилучення каталогу %s: %m

en: %s: Fwrite failed: %s
uk: %s: помилка Fwrite: %s

en: %s: Fread failed: %s
uk: %s: помилка fread: %s

en: %s: Fflush failed: %s
uk: %s: помилка Fflush: %s

en: Unsupported PGP signature
uk: Непідтримуваний підпис PGP

en: Unsupported PGP hash algorithm %u
uk: Непідтримуваний алгоритм хешування PGP, %u

en: Unsupported PGP pubkey algorithm %u
uk: Непідтримуваний алгоритм обчислення відкритого ключа PGP, %u

en: Could not exec %s: %s
uk: Не вдалося виконати %s: %s

en: Fopen failed
uk: Помилка fopen

en: Could not write to pipe
uk: Не вдалося виконати запис до каналу

en: Could not read from file %s: %s
uk: Не вдалося виконати читання з файла %s: %s

en: gpg exec failed (%d)
uk: помилка виконання gpg (%d)

en: gpg failed to write signature
uk: gpg не вдалося записати підпис

en: unable to read the signature
uk: не вдалося прочитати підпис

en: rpmMkTemp failed
uk: помилка rpmMkTemp

en: %s: rpmReadSignature failed: %s
uk: %s: помилка rpmReadSignature: %s

en: %s: headerRead failed: %s
uk: %s: помилка headerRead: %s

en: Cannot sign RPM v3 packages
uk: Підписування пакунків RPM версії 3 неможливе

en: %s already contains identical signature, skipping
uk: %s вже містить ідентичний підпис, пропускаємо

en: %s: rpmWriteSignature failed: %s
uk: %s: помилка rpmWriteSignature: %s

en: %s: writeLead failed: %s
uk: %s: помилка writeLead: %s

en: replacing %s failed: %s
uk: спроба заміни %s зазнала невдачі: %s

en: %s: read manifest failed: %s
uk: %s: помилка читання маніфесту: %s

en: don't verify header+payload signature
uk: не перевіряти підпис заголовка та вмісту
